Lot No.: 265
Zestaw pięciu miniatur
gwasz, kość; XIX w.
1. Portret mężczyzny w czarnym surducie, 1 ćw. XIX w.;
gwasz, kość, 7 x 6 cm (owal w świetle oprawy);
2. Portret młodego meżczyzny na tle nieba, 3 ćw. XIX w.;
gwasz, kość, 8 x 8 cm (owal w świetle oprawy),
sygn. p. d.: M. Daffinger [według]
3. Portret mężczyzny z czerwona chustką pod szyją, pocz. XIX w.;
gwasz, kość, 6 x 5 cm (owal);
4. Portret młodego mężczyzny z zarostem, 1840;
gwasz, kość, 10 x 8,5 cm (w świetle oprawy),
sygn. z lewej wzdłuż krawędzi: Ruprecht 840
5. Portret mężczyzny z kożuchowym kołnierzem, 2 ćw. XIX w.;
gwasz, kość, 7 x 6 cm (owal w świetle oprawy).