Józef GRACZYŃSKI (1866-1939)
Lot No.: 236
Pod wiejską kapliczką
olej, płótno, 49,5 x 67,5 cm;
sygn. l. d.: Józef Graczyński
sygn. l. d.: Józef Graczyński