Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Lot No.: 234
W pracowni, ok. 1890
olej, płótno, 25 x 60 cm;
sygn. p. d.: JMalczewski
olej, płótno, 25 x 60 cm;
sygn. p. d.: JMalczewski
Na odwrocie odręczny napis: Zaświadczam niniejszym/ autentyczność drugostronnego/ … Jacka Malczewskiego/ Jan Krywult oraz nalepka z Salonu Sztuki Zygfryda Reizesa ze Lwowa, ul. 3-go Maja 11 a. z numerem 7, nazwiskiem autora, tytułem i ceną sprzedaży 1600