Witold ABAKO (ur. 1958)
Lot No.: 315
Pozdrowienia z New York, 2003/2004
akryl. płótno, 81 x 100,5 cm;
sygn. l. g.: ABAKO' 03/04
sygn. l. g.: ABAKO' 03/04