Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Lot No.: 333
Za pagórkami obłoków - coś z Herberta, 1987
olej, płótno, 50 x 65 cm;
z Herberta, 1987
olej, płótno, 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Narzyński 87
oraz sygn. na odwrocie: Jul. Narzyński/ 1987