Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903 - 1990)
Lot No.: 329
Impresje albańskie - Gjinokaster, 1957
olej, płótno, 80 x 90 cm
olej, płótno, 80 x 90 cm;
sygn. p. d.: A. Krzyształowski (1)957
sygn. na krośnie dwukrotnie;
na odwrocie nalepka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie z informacjami o pracy.