Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.: 324
Notatka o sztuce Nr 356, 2003
olej, płótno, 33 x 24 cm
olej, płótno, 33 x 24 cm;
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE / NR 356 / 33x24 / 2003
Wystawiany: Malarstwo Polskie XXI w., Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, 2006