Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.: 313
Wenecja, 1995-6
olej, płótno, 51 x 52 cm
olej, płótno, 51 x 52 cm;
sygn. p. d.: 1995-6/E. DWURNIK
napisy autorskie na odwrocie: 1995-6/ E. DWURNIK / “WENECJA" 4/16/ NR: IX - 785-2188
Obraz z cyklu IX - 785-2188 - nr 4/16