Wojciech NACZELNIK (ur. 1967)
Lot No.: 112
Przemijanie III, 2010
ołówek, płótno, 105 x 73 cm
ołówek, płótno, 105 x 73 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Naczelnik / 2010 r.
Na odwrocie napis autorski: NACZELNIK Wojciech/ Wojciech Naczelnik/ Przemijanie III
Artysta zdobył nagrodę na najlepszego twórcy regionu Świętokrzyskiego (Przedwiośnie 34)