Lot No.: 630
Cukiernica skrzynkowa
Austro-Węgry, ok. poł. XIX w.
wsparta na czterech kulkach, gładka, o korpusie wybrzuszonym z wyoblonymi krawędziami, z nakrywką na zawiasach z grawerowanym monogram wiązany PGS, wnętrze złocone;
srebro próby 13; wys. 8 cm, szer. 14,5 cm, głęb. 11 cm; waga 206 g;
Austro-Węgry, ok. poł. XIX w.