Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Lot No.: 241
Zośka z Bronowic
olej, tektura, 42,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej, tektura, 42,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Na odwrocie stempel magazynu przyborów malarskich R. Aleksandrowicza w Krakowie.