Henryk RACHFALSKI (1937-1987)
Lot No.: 340
Taki pejzaż, 1967 r.
olej, płótno, 110 x 125 cm;
na odwrocie opis autorski
olej, płótno, 110 x 125 cm;
na odwrocie opis autorski oraz nalepka wystawowa z Biura Wystaw Artystycznych w Opolu z 1967 r. z danymi o obrazie