Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)
Lot No.: 324
Komandor, ok. 1960
olej, płyta, 74 x 35 cm;
sygnowany, opisany, datowany
olej, płyta, 74 x 35 cm;
sygnowany, opisany, datowany na odwrocie; tu autorska dedykacja: KOCHANYM BARDZO E.I S. JAGUER'OM - T. oraz nalepka Konserwatora Zabytków Województwa Krakowskiego z 1960 roku z opisem obrazu