Wiktor ZIN (1925-2007)
Lot No.: 307
Chaty w zimowym pejzażu
akwarela, papier, 10 x 30 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR ZIN
sygn. p. d.: WIKTOR ZIN