Lot No.: 619
Puchar
Niemcy?, ok. 1850
na kwadratowej stopie o zaokrąglonych narożach, profilowanej, zdobionej półwałkiem ze skośnej kratki, czara u dołu puklowana, pośrodku wybrzuszona dekorowana pasem ornamentu z palmet i liści akantu;
srebro sygnowane (sygnatura złotnika nie dobita) wewnątrz złocone; wys. 16,3 cm, szer. 10,7 cm, głęb. 10,7 cm; waga 362 g.
Niemcy?, ok. 1850