Lot No.: 613
Para solniczek
Paryż, firma Odiot, 3 ćw. XIX w.
na owalnych, czterolistnych stopach obrzeżonych kanelowanym półwałkiem z przewiązkami; czarki owalne, wewnątrz złocone, dwudzielne, przedzielone ekranikiem zdobionym kanelowanym półwałkiem przechodzącym płynnie w uchwyt zwieńczony plastyczną kokardą;
srebro próby 1 (950/1000) z głową Minerwy; wys. 10,2 cm, szer. 10 cm, głęb. 7,8 cm; waga 254 g.