VOGEL, XX w.
Lot No.: 403
Nimfa
mosiądz; na kwadratowej podwójnej podstawie,
z kamienia i metalu; wys. 19 cm;
sygn. z boku: VOGEL 23
sygn. z boku: VOGEL 23