Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985)
Lot No.: 246
Czerwony pokój, 1967
olej, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. p. g.: Marek Z
olej, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. p. g.: Marek Z
na odwrocie napis autorski: Marek Zulawski/ 1939/49/ RED ROOM
oraz nalepka z danymi o pracy