Stanisław MICHAŁOWSKI (1915-1980)
Lot No.: 338
Pejzaż z Malborka
olej, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. l. d.: J. Michałowski
olej, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. l. d.: J. Michałowski
na odwrocie na krosnie napis autorski: J. Michałowski “Pejzaż z Malborka" ol. 60 x 60