Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)
Lot No.: 332
Ślepy - Aveugle, 1958
olej, płótno, 110 x 136 cm;
sygn. p. d.: Kobzdej / 1958
sygn. p. d.: Kobzdej / 1958