Lot No.: 723
Ikona -„Pantokrator”
Rosja, Moskwa?, pocz. XX w.
Chrystus błogosławiący, z księgą, w okładzie z blachy srebrnej, złoconej, z grawerunkiem geometryczno-roślinnym; wokoło ramka drewniana, złocona; całość w oszklonym kiocie, podrzeźbianym od frontu w motyw plecionki z gwiazdkami;
tempera na desce, srebro złocone (brak próby); spód obity pąsową tkaniną, 18 x 14,5 cm;
kiot - drewno, szkło, 24,5 x 21 x 8,5 cm.
Rosja, Moskwa?, pocz. XX w.