Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910)
Lot No.: 407
Dawid grający dla Saula
brąz, wys. 62 cm; sygn. na podstawie: B. GERMAIN.
Odlew koniec XX w.
Odlew koniec XX w.