Józef KRASNOWOLSKI (1879 -1939)
Lot No.: 238
Chałupa, ok. 1935
olej, tektura, 51,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: J. Krasnowolski.
olej, tektura, 51,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: J. Krasnowolski.
Na odwrocie napis odręczny autorski: Józef Krasnowolski/ “Chałupka” oraz nalepka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z lipca 1935, z numerem 1271 i 44, nazwiskiem autora, tytułem pracy.