Henryk EPSTEIN (1890 - 1944)
Lot No.: 234
Mój wierny przyjaciel
olej, płótno, 47 x 38 cm;
sygn. p.g.: H. Epstein / 1932
sygn. p.g.: H. Epstein / 1932