Mikołaj KASPRZYK (ur. 1952)
Lot No.: 336
Spotkanie, 2002
olej, płótno, 33 x 46 cm;
sygn. p. d.: MK 02;
olej, płótno, 33 x 46 cm;
sygn. p. d.: MK 02;
na odwrocie napis autorski: MIKOŁAJ KASPRZYK / "SPOTKANIE" / OLEJ 2002 / 33 x 46