Lot No.: 803
Kwietnik art-deco
konstrukcja - sosna, sklejka sosnowa; fornir - orzech;
Polska, ok. 1930
złożony z dwóch obręczy, między którymi zawieszono trzy niewielkie prostokątne półeczki, umieszczone na giętej platformie, całość fornirowana.
Obręcze z graniaków. Półeczki umieszczone u góry i na bokach. Górna gięta, zawinięta na bokach;
konstrukcja - sosna, sklejka sosnowa; fornir - orzech; 85,4 x 101,3 x 24,2 cm.
Polska, ok. 1930
Mebel pomocniczy do ustawiania doniczek z kwiatami, o geometrycznej, przestrzennej formie, popularnej w latach 30. XX w.