Lot No.: 738
Para konsolek
drewno rzeźbione, złocone;
Europa Środkowa, XX w.
blaty o falistej, trójlistnej krawędzi z motywem stylizowanej małżowiny, podparte przez pełnoplastyczne figurki skrzydlatych puttów; tylne ścianki wydłużone trójkątnie, fazowane, opasane girlandami różanymi i zakończone akantowym liściem;
drewno rzeźbione, złocone; wys. 38,5 cm, szer. 33 cm, głęb. 20 cm.
Europa Środkowa, XX w.