Lot No.: 727
Ikona - „Św. Jan Chrzciciel”
tempera na desce, drewno złocone, sosnowe,
orzechowe, żyłka mosiężna, szkło;
Rosja, 1 poł. XIX w.
Rosja, 1 poł. XIX w.