J. GARNIER (1853-1910)
Lot No.: 711
Patera dekoracyjna, secesyjna
cyna; Francja, pocz. XX w.
na cokoliku, owalna, pokryta reliefową dekoracją z postaciami kąpiących się dziewcząt, w pejzażu z antycznymi ruinami, drzewami i tatarakiem; po bokach para uchwytów: jeden uformowany z lancetowatego liścia tataraku, drugi z gałązki; z prawej u dołu sceny
sygn.: „J. GARNIER”;
cyna; wys. 6 cm, dł. 56,5 cm, szer. 27 cm.
Francja, pocz. XX w.