Lot No.: 505
Żardiniera
Francja, Legras?, ok. 1930
z fryzem z liśmi dębu i żołędziami przy wylewie i pasem liści dębu u podstawy;
szkło lane, z formy: zielone fakturowane, fryz w partiach liści, „czapeczek” złocony, polerowany, owoce żołędzi srebrzone, polerowane; 11 x 30 x 15 cm (minimalne odpryski przy podstawie i na krawędzi wylewu od wewnatrz, przetarcia pozłoty
na krawedzi wylewu i przy podstawie);
Francja, Legras?, ok. 1930