Auguste MOREAU (1834-1917)
Lot No.: 409
Dziewczynka z koszem kwiatów - Alegoria Lata
cynkal; wys. 68 cm; sygn.: aug. Moreau
Odlew z 2. poł. XX w.
Odlew z 2. poł. XX w.