Tadeusz BARĄCZ (1849-1905)
Lot No.: 408
Siedzący Góral, odlew 2. poł. XX w.
brąz na drewnianej podstawie,
sygn. z tyłu: T. Barącz.
sygn. z tyłu: T. Barącz.