Lot No.: 251
Renia w świetle lampy, 1908
olej, tektura, 25,2 x 35 cm;
sygn. p. d.: WW
olej, tektura, 25,2 x 35 cm;
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie napis ołówkiem: Kalwaria 1908 oraz numer 19 i stempel ze spuścizny po artyście z mogramem WW oraz numerem 000626