Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.: 244
Róże, ok. 1930
olej, tektura, 36,5 x 52 cm;
sygn. z lewej: A. Karpiński
olej, tektura, 36,5 x 52 cm;
sygn. z lewej: A. Karpiński
Na odwrocie napis autorski: Róże/ mal. A. Karpiński/ Kraków.