Witold Andrzej ZACHAREWICZ (1929-1985)
Lot No.: 227
Absyda kościoła św. Andrzeja w Krakowie
olej, płótno, 33 x 42 cm;
sygn. p. d.: Zachar
sygn. p. d.: Zachar