Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)
Lot No.: 224
Martwa natura
olej, płótno, 54,5 x 63 cm;
sygn. l. g.: FEDKOWICZ
olej, płótno, 54,5 x 63 cm;
sygn. l. g.: FEDKOWICZ
Reprod. w:
Zdz. Kępiński „Fedkowicz”, Warszawa 1969, il. 28 (cz.-b.);
„Jerzy Fedkowicz”, Kraków 1981, il. 11