Para leżących jeleni
Lot No.: 12
brąz patynowany na zielono, wys. 58 cm;
nieokreślone środowisko, XIX w., powtórzenie XX w.
Pozbawione postumentów rzeźby dwóch leżących jeleni stanowiły zapewne ozdobę architektoniczną lub ogrodową,
na co wskazywać może zielona patyna i stan zachowania.