Lot No.: 740
Rama ozdobna, złocona
Europa Środkowa, k. XIX w.
prostokątna; wewnątrz płycina z owalnym wycięciem, z rytymi w narożach motywami wici roślinnej, z obramowaniem snycerskim ze stylizowanych pęków liści laurowych; po stronie zewnętrznej - szeroka, ażurowa rama z rzeźbionych, pełnoplastycznych liści akantu;
drewno, snycerka, złocenie; wys. 103 cm, szer. 88 cm, głęb. 7 cm;
Europa Środkowa, k. XIX w.