Wiesław MŰLDNER-NIECKOWSKI (1915-1982)
Lot No.: 725
Medal „Fryderyk Chopin”
Polska, l. 60. XX w.
jednostronny, kolisty, z głową Chopina w profilu zwróconym w lewo; b. sygn.;
brąz patynowany; średnica 19,3 cm;
Polska, l. 60. XX w.