Lot No.: 706
Plakieta z głową staruszki
Warszawa, 2 ćw. XX w.
płaskorzeźbiony portret starej kobiety w chuście na głowie, zwróconej
3 w lewo; z prawej u dołu sygn.: „St. Pollak” (?); niżej w narożu bity
napis: „BR. ŁOPIEŃSCY”;
brąz, odlew; wys. 13,8 cm (z uszkiem do zawieszania 15 cm), szer. 8,2 cm;
Warszawa, 2 ćw. XX w.