Lot No.: 703
Patera do tortu
Włochy ? 1 poł. XX w.
kolista, na 4 nóżkach zdobionych palmetą; lustro płaskie, fajansowe, z malowaną naszkliwnie wiązanką polnych kwiatów (maki, rumianki, trawki), z fruwającymi wokoło motylkami; oprawa z blachy sztancowanej w ukośne pukle; po bokach para uchwytów zdobionych akantem; na spodzie silnie zatarte znaki (napis: „GINA” ?);
fajans, metal galwanizowany; średnica 38 cm, szer. z uchwytami 44 cm;
Włochy ? 1 poł. XX w.