Lot No.: 607
Taca owalna
Polska?, po poł. XIX w.
z lustrem mahoniowym, ujętym w ażurową galeryjkę w formie zachodzących na siebie arkadek, z owalnymi wycięciami tworzącymi uchwyty na osi dłuższej;
krawędź wywinięta obrzeżona reliefowymi motywami muszli, rozetek i liści akantu;
plater (nie sygnowany), mahoń;
wys. 5,5 cm, szer. 73,8 cm, głęb. 53,3 cm.
Polska?, po poł. XIX w.