Czesław ZAWADZIŃSKI (1878-1979)
Lot No.: 260
Białe cyklameny, ok. 1937
olej, sklejka, 41 x 33 cm;
sygn. p. d.: Zawadziński
sygn. p. d.: Zawadziński