Roman ŁYSAKOWSKI (1899 -1992)
Lot No.: 253
Mała kabalarka, ok. 1938
olej, płótno, 94 x 72 cm;
sygn. p. d.: Roman Łysakowski
sygn. p. d.: Roman Łysakowski