Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)
Lot No.: 248
Falaises, ok. 1927
olej, płótno, 27 x 41 cm;
sygn. p. d.: Tade Makowski
olej, płótno, 27 x 41 cm;
sygn. p. d.: Tade Makowski
Na odwrocie napis autorski: Tade Makowski / Falaises / Paris