Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.: 244
Drzewa w śniegu
olej, papier, 72,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
olej, papier, 72,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
Bibl.: A. Konopacki, St. Krzysztofowicz-Kozakowska, Stanisław Kamocki. 1875 - 1944. Katalog wystawy podróżnej, z cyklu: „Spotkania ze sztuką”, Łaziska Dolne 2009, poz. kat. 168.