Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.: 337
Żółty dzbanek, 1977/1978
olej, płótno, 65 x 78 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
olej, płótno, 65 x 78 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
sygn. na odwrocie: JAN SZANCENBACH / ŻÓŁTY DZBANEK / 1977/78