Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.: 335
Pejzaż norweski, 1997
olej, płótno, 81 x 91 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
olej, płótno, 81 x 91 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie napis autorski: JAN SZANCENBACH / PEJZAŻ NORWESKI / 1997