Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Lot No.: 329
Łzy poświęcenia (nie szukaj ich w przedmiotach), 1967
olej, płótno, 27 x 21,2 cm;
sygn. i opisany wzdgłuż krosna