Lot No.: 517
Wazon kobaltowy
Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany (KPM),
1 ćw. XX w.
owoidalny, z lekko rozchyloną szyjką, z kobaltowym szkliwem;
porcelana, kobalt (bleu roi) o lekko „nakrapianym” odcieniu; wys. 28 cm;
sygn. kobaltem podszkl. berło i jabłko królewskie z krzyżem i literami KPM poniżej (lekko rozmyte).
Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany (KPM), 1 ćw. XX w.